HAKKIMIZDA

1980 yılında Tokat'da sanayi sitesinde 35 blokda no:8'de , Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik tarafından kurulmuştur. Halen aynı adreste üretim ve çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz üretime başladığı günden bu yana karadeniz bölgesinde, konusunda lider konumdadır. Ürün çeşitlerimiz: Tarım römorkları, su tankerleri, otomobil yük romorkları, seyyar tamir araçları gibi üretimleri mühendis ve teknik ekibiyle başarıyla gerçekleştirmiştir.

Çelik kardeşler mamullerinde sağlamlık, zerafet, kullanışlılık, kaliteli malzeme ve işçilik, Türkiye ve Dünya yollarına ve iktisadi şartlarına uygunluk, daima zamanın en ileri teknolojisini bulabilirsiniz

Yılların vermiş olduğu deneyim , genç ve dinamik kadrosu , tecrübeli çalışanları ve son teknoloji ekipmanları ile üretim yapmakta olan çelik kardeşler ; ISO 9001 : 2008 belgesini alarak kalitesini ve kullanışlılığını belgelemiş bulunmaktadır.

 CE belgesine de sahip olan firmamız Avrupa Standartlarında üretim yapmakta olup sizlere daha kaliteli hizmet vermekten ve yükünüzü hafifletmekten her zaman olduğu gibi bugün de gurur duymaktadır.

 Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çıkmış olduğumuz bu yolculukta , emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz

Kalite asla bir tesadüf değil , daima akıllı bir gayretin sonucudur.. 

Referanslarımız gururumuzdur. Firmamız dün olduğu gibi yarın da üretici ve çiftçilerin yanında ve yakınında iyiye ve kaliteye doğru yolculuğuna güvenle devam edecektir.

 


VİZYONUMUZ

            Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sektöre öncülük eden, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmaktır.

 MİSYONUMUZ

           Yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendirmek, faaliyet gösterdiğimiz bölgeye sosyal sorumluluk anlayışı içeresinde değer katmak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile büyüyen ve markalaşan bir yapı oluşturmaktır.

 


KALİTE POLİTİKAMIZ

          Firmamız, değişen ve gelişen müşteri isteklerine tam uygunluk ilkesiyle, faaliyet gösterdiği her alanda yenilikleri takip ederek bu yeniliklere öncülük etmeyi görev edinmiştir.

          Toplam kalite yönetimine ulaşmak için yasal mevzuatlar, şartlar ile uluslararası kabul görmüş standartlara her zaman uymayı ve kurulan kalite sistemini sürekli geliştirmeyi kendisine prensip edinmiştir.

          Tüm çalışanlarımızı eğitimlerle donatarak ve karşılıklı iletişim içerisinde kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimsetmek, satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlerimizde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak temel amaçlarımız içerisinde yer almaktadır

 

 Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir gelişmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, hedeflerle ilerlemek, ürünlerimizde ve tüm kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak kalite politikamızı oluşturmaktadır.